Już pewnie wiesz, na czym polega idea Festiwalu Supportów. Wiesz również, że masz szansę zagrać koncerty z największymi gwiazdami oraz wygrać 40.000 zł na nagranie płyty.

Nie wiesz jeszcze tylko gdzie - proszę bardzo, oto lista miejsc, w których będą odbywać się poszczególne etapy Festiwalu:

 
Live Forty Kleparz - Kraków

Klub Muzyczny Forty Kleparz

Klimatyczne, poaustriackie forty stały się lokalizacją jednego z najbardziej elektryzujących miejsc na muzycznej mapie Krakowa. Grali w nich wszyscy – zaczynając od Perfectu, a kończąc na Dawidzie Podsiadło i Organku.

Hej Fest

Najwyżej położony festiwal w tej części Europy. Najwyższy polski festiwal. Odbywa się w lecie na samym szczycie Gubałówki, goszcząc tysiące widzów i największe gwiazdy polskiej muzyki przez całe wakacje!

Muzyczna Owczarnia - Szczawnica - Jaworki

Muzyczna Owczarnia

Na zakończenie warsztatów Muzyczna Owczarnia organizuje koncert w samym centrum Szczawnicy. To miejsce, w którym zespoły mogą zaprezentować umiejętności nabyte podczas trwania warsztatów.

Krynica Źródłem Kultury

Krynica Źródłem Kultury

Odrestaurowany budynek Pijalni Głównej w Krynicy staje się podczas każdych ferii zimowych sceną dla najlepszych polskich zespołów i kabaretów.

Chcesz zagrać przed gwiazdami? Chcesz rozgrzać tysiące widzów na koncercie na szczycie Gubałówki, w słynnej Pijalni Głównej w Krynicy lub w sercu krakowskiej sceny klubowej - kultowym Klubie Muzycznym Forty Kleparz?